







3x Calvin Klein Eternity For Men Shower Gel, 100ml

3x Calvin Klein Eternity For Men Shower Gel, 100ml
£15.99 Original price was: £15.99.£12.75Current price is: £12.75.
£15.99 Original price was: £15.99.£12.75Current price is: £12.75.
From the product:
An exhilarant and refreshing showergel that cleans your skin and gives the scent of Eternity Men.
Fragrance Family: Aromatic, Fresh
Top Notes: Lavender, Mandarin
Heart Notes: Basil, Jasmine, Sage
Base Notes: Amber, Rose, Sandalwood
- Description
- Product Specifics
Description
3x Calvin Klein Eternity Homme Men Hair and Body Wash, 100ml
3x 100 ml tube of luxury shower gel for men. NB: 150ml are temporarily pictured while we photograph the smaller variant, but this listing is for 100ml units.
From the product:
An exhilarant and refreshing showergel that cleans your skin and gives the scent of Eternity Men.
Fragrance Family: Aromatic, Fresh
Top Notes: Lavender, Mandarin
Heart Notes: Basil, Jasmine, Sage
Base Notes: Amber, Rose, Sandalwood
Hii :)
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 17 cm |
| Brand | Calvin Klein (CK) |
| Fragrance | Eternity |
| Fragrance Profile | Aromatic, Citrus, Fougère, Fresh, Lavender |
| Strength | Light-to-moderate |
| Size per Unit | 100ml |
| Skin Type | Combination |
| Unit Quantity in Listing | 3 |
| Product Type | Shower gel |
| Delivery Format | Gel |
| Usage | Daily use |
| Target Audience | Men |
Share this product:
Earn Reward Points for sharing with a member account!You may also like…
-
2x Paco Rabanne Invictus Shower Gel for Men 150ml, Body Wash for Men
£39.99Original price was: £39.99.£35.79Current price is: £35.79. -
3x Davidoff Cool Water Shower Gel for Men 150ml
£26.09Original price was: £26.09.£23.49Current price is: £23.49.





