Bench Women Travel Shower Gel & Body Scrub 50ml mix
Original price was: £8.99.£2.99Current price is: £2.99.
These lightly fragranced products are perfect for travel, but also low-cost enough to stock up on if you want a designer brand for a price you can love. Feel great as they cleanse your skin.
- Description
- Product Specifics
Description
2x Bench Shower Gel for Women
2x Bench Body Scrub for Women
Â
Two units of Bench body wash for women, and two units of Bench body scrub for women. These lightly fragranced products are perfect for travel, but also low-cost enough to stock up on if you want a designer brand for a price you can love. Feel great as they cleanse your skin.
Â
FREE postage on orders over £50, or just £2.95 Trusted UK seller. Sign up to earn points!
Â
Buy in confidence as we are rated excellent on TrustPilot and eBay.
Hii :)
| Weight | 0.550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 17 cm |
| Brand | Bench |
| Fragrance | — |
| Fragrance Profile | — |
| Strength | — |
| Size per Unit | 50ml |
| Skin Type | Combination |
| Unit Quantity in Listing | 1 |
| Product Type | Shower gel |
| Delivery Format | Gel |
| Usage | Daily use |
| Target Audience | Women |











