3x David Beckham Homme Shower Gel Body Wash, 200 ml
Original price was: £20.99.£14.49Current price is: £14.49.
Why not pair with David Beckham Homme Deodorant —
Or David Beckham Instinct Shower Gel?
Product Specifics:
- Shower Gel 200ml
- Lightly Scented Shower Gel
- Woody and gently spiced fragrance
- Clean yet classic
- Soothe, refresh and perfume
- Description
- Product Specifics
Description
3x David Beckham Homme Shower Gel for Men 200 ml
Â
You are buying three units at 200 ml each of luxurious body wash for men by David Beckham.
Maximum £2.95 FIXED POSTAGE — Add as MANY ITEMS to your basket as you want. FREE POSTAGE on orders over £50
Product Specifics:
- Shower Gel 200ml
- Lightly Scented Shower Gel
- Woody and gently spiced fragrance
- Clean yet classic
- Soothe, refresh and perfume
Hii :)
| Weight | 0.680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 17 cm |
| Brand | David Beckham |
| Fragrance | — |
| Fragrance Profile | — |
| Strength | — |
| Size per Unit | 200ml |
| Skin Type | Combination |
| Unit Quantity in Listing | 3 |
| Product Type | Shower gel |
| Delivery Format | Gel |
| Usage | Daily use |
| Target Audience | Men |


























