Mont Blanc Legend Spirit Mens Shower Gel, 150ml, All Over Body Shampoo
Original price was: £19.99.£18.99Current price is: £18.99.
Fragrance info:
A fresh, intense fragrance. The top notes include pink peppercorn, bitter grapefruit and zesty bergamot. Its aromatic heart beats wildly, with intense lavender and cardamom. A sensual blend with oak moss, with white musk’s creating the base.
- Description
- Product Specifics
Description
Mont Blanc Legend Spirit All Over Shower Gel for Men, Body Wash 150ml
Â
Boxed shower gel in striking white, with silver and black. Amazing fragrance variation on legend and legend night. Another classic Mont Blanc fragrance in all-over shower gel.
Add as MANY ITEMS to your basket as you want for £2.95 FIXED POSTAGE. FREE POSTAGE on orders over £50
Fragrance info:
A fresh, intense fragrance. The top notes include pink peppercorn, bitter grapefruit and zesty bergamot. Its aromatic heart beats wildly, with intense lavender and cardamom. A sensual blend with oak moss, with white musk’s creating the base.
Buy in confidence. We are a trusted, UK-based online store for shower gels, soaps and more. Check out our TrustPilot rating, or eBay feedback score.
Hii :)
| Weight | 0.680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 17 cm |
| Brand | Mont Blanc |
| Fragrance | — |
| Fragrance Profile | — |
| Strength | — |
| Size per Unit | 150ml |
| Skin Type | Combination |
| Unit Quantity in Listing | 1 |
| Product Type | Shower gel |
| Delivery Format | Gel |
| Usage | Daily use |
| Target Audience | Unisex |

















