Versace Blue Jeans EDT 75ml Spray for Men, Eau De Toilette
Original price was: £17.69.£15.99Current price is: £15.99.
About the fragrance:
Fresh and woody blend of bergamot, nutmeg, sandalwood and vetiver.
- Description
- Product Specifics
Description
Versace Blue Jeans EDT 75ml, Eau de Toilette Natural Spray in tin
Â
Fresh, zesty spray for men that comes in an attractive tin and distinctive bottle.
Â
Flat rate of £2.95 for postage. Free delivery on orders over £50.
Â
About the fragrance:
Fresh and woody blend of bergamot, nutmeg, sandalwood and vetiver.
Â
We are a trusted UK seller rated excellent on TrustPilot.
Hii :)
| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 17 cm |
| Brand | Versace |
| Fragrance | — |
| Fragrance Profile | — |
| Strength | — |
| Size per Unit | 75ml |
| Skin Type | Combination |
| Unit Quantity in Listing | 1 |
| Product Type | Eau de Toilette |
| Delivery Format | Atomiser spray |
| Usage | Daily use |
| Target Audience | Men |

























